Вход Регистрация

Як знайти чоловіка на сайті знайомств ?

9 февраля 2014, в 00:00

Як знайти чоловіка на сайті знайомств ? Уявімо собі, що ти нарешті зустріла на сайті знайомств чоловіка, який повністю відповідає твоєму ідеалу. Він засипає тебе компліментами, достатньо ерудований. Та й на фото виглядає досить привабливо. Але, от ви зустрічаєтесь, і ти розумієш, що він зовсім не той, хто тобі потрібен. Або того гірше - він ідеальний, але не виявляє жодного інтересу до розвитку відносин. Створюється невелика драма, особливо у того, хто був відкинутий. А якщо ти дівчина вразлива, довго його шукала і, навіть, встигла закохатися в образ, який собі створила, то драма може виявитися не такою вже й маленькою.

Щоб уникнути непотрібних розчарувань, стався до пошуку чоловіка як до якого-небудь проекту.

1. Будь-який проект починається з планування. Тому, для початку визнач свої цілі, кого ти будеш шукати - постійного сексуального партнера або чоловіка, який стане батьком твоїх майбутніх дітей. Якщо визначилась, тоді чесно напиши про це в анкеті. Так ти зекономиш час на листуванні з тими, чиї цілі відрізняються від твоїх. Також слід мати на увазі, що чоловіки на сайтах частіше шукають собі подружку, ніж дружину. Тому, твоє завдання як дівчини, яка шукає серйозних стосунків, перетворити цих прихильників в потенційних наречених.

2. Тепер, коли ти визначилась з цілями, приступай до відбору. Скористайся пошуком, який пропонує твій улюблений Love.ua. Намагайся проглянути якомога більше чоловічих анкет, при цьому не лінуйся і читай уважно, що пишуть про себе чоловіки, постарайся зрозуміти їх справжні мотиви.

3. Обери десяток відповідних анкет та почни спілкуватись. Не бійся написати першою. Застаріле правило типу «дівчина повинна терпляче чекати, коли на неї звернуть увагу» до сайтів знайомств не відноситься. Якщо він не відповість - не страшно - ти ще не закохалась. Значить, відповість інший, більш цікавий і привабливий.

4. Тепер, коли частина відібраних кандидатів тобі відповіла, твоїм наступним завданням буде задавати питання, які ти сама вважаєш важливими. Чесно відповідай на зустрічні питання і запропонуй зустрітися. Скільки чудових пар так і не утворилось просто тому, що дівчина терпляче чекала, коли він запросить її на побачення. А він з якихось причин не зробив цього, поки зовсім не пропав з її життя . Постарайся цього не допускати. Пропонуй зустрітись і, якщо він не проти, але ні сьогодні, ні завтра і не на цьому тижні - не наполягай. Коли він буде готовий, сам тебе запросить. А ти можеш запросити на побачення наступного кандидата, адже клятв вірності ти поки ще нікому не давала.

Ось такий проект. Використовуй сайти знайомств як інструмент для пошуку своєї другої половинки, переносячи зустрічі з віртуального світу в реальний. І хай тобі пощастить!

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!