Вход Регистрация

Як обрати чоловіка

8 января 2013, в 00:00

Як обрати чоловіка За родом діяльності мені нерідко доводиться спілкуватися з юними дівами і дамами постарше, чиє особисте життя зазнало фіаско. Розводи, несподівані розриви, образливі зради - чого тільки не буває! У якийсь момент я запитую: «А чому ви обрали саме цього чоловіка?» І уважно слухаю. «Мене вразили його очі». «Я нутром відчула - це мій чоловік». «Він так заразливо сміявся». «Мені здалося, що з ним я буду, як за кам'яною стіною». «Я так втомилася від самотності, а тут з'явився він». І так далі, і так далі ...

У позаминулому столітті, коли шлюби по любові були поганим тоном, батьки дівчини на виданні підходили до вибору супутника життя найвідповідальнішим чином. Гідна сім'я, репутація, стан, добра вдача - кожен пункт мав величезне значення, адже шлюб відбувався на все життя. Батьки нареченої не були закохані, від почуттів у них не зривало дах і тому вони могли мислити тверезо. На відміну від багатьох з нас.
 
Дівчата, а ми й правда впевнені, що колір очей і мужня посмішка гарантують безпроблемні відносини? Чому ми ретельно вибираємо туфлі, плаття і сумочку, але інший раз навіть не спромагаємося з'ясувати, кого ж беремо собі в партнери? Може бути, нам варто посунути(не скасовувати, а тільки посунути!) нестримну любов убік на кілька тижнів, щоб запастися часом і встигнути зрозуміти найважливіше?
 
Впевнена, у кожної з нас свої уявлення про головне. Проте, є і дещо універсальне при виборі чоловіка "на все життя":

 

1. Психічне благополуччя. Пара зустрічей в кафе нічого не покаже. Кілька інформативніше будуть вечірки в компанії друзів, ще ефективніше - спільні справи, які цілком можна зрежисирувати.

2. Якщо ти не хочеш закрутити роман, а потім несподівано з'ясувати, що обранець одружений, запасися терпінням і спостережливістю. Несприятливими сигналами можуть бути небажання зустрічатися у вихідні, скидання дзвінків (як варіант - досить дивні відповіді із серії «Іван Іванович, я передзвоню»), регулярні зникнення.

3. Надійність. Ні, вона не застаріла. Чоловік, який "робить ноги" при першій же проблемі, як мінімум несексуален. Не соромся попросити про допомогу і стеж за реакцією.

4. Ввічливість. Роман з хамом - сумнівне задоволення. Добре вихований молодий чоловік заздалегідь повідомляє, якщо раптом не може прийти на заплановану зустріч, не забуває привітати з 8 березня (навіть якщо вважає це свято дурістю), коректно спілкується з іншими людьми.

5.Інтерес до тебе. Зазвичай проявляється у питаннях і уважному вислуховуванні відповідей. Партнер, зациклений на собі, насправді не здатний закохуватися.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!