Вход Регистрация

Віртуальні знайомства в мережі. Поради психолога (Частина 1)

9 февраля 2014, в 00:00

Віртуальні знайомства в мережі. Поради психолога (Частина 1)

Інтернет представляється мені величезною мережею, неводом. Як у казці про Рибака і Рибку, закинувши який в інформаційне море, можна витягнути все, що захочеш - меблі, відео, продукти і навіть знайти свою половину! Головне зрозуміти, яку саме рибку ми хочемо зловити. Для цього треба взяти правильну мережу і розкинути її в потрібному місці, наживку підібрати, а коли рибка припливе - не злякати і вчасно підсікти. Налаштування себе на певний результат - вже половина справи. Зазвичай, люди знаходять те, що шукають. Тому, для початку потрібно визначитися, кого і для чого ми шукаємо.

 
Для того, щоб полегшити собі пошук, краще всього скласти список: що саме є принципово важливим у шуканої людині, на що можна уваги не звертати, а хто взагалі не повинен попадатися. Варіантів самого пошуку декілька: можна розмістити свою анкету на спеціалізованому сайті знайомств; можна, не розміщуючи своєї анкети, відповідати на вподобані; а можна робити і те, і інше. Головне - як це робити! Розміщуючи свою анкету, пишіть про себе коротко, але інформативно. Гідності, захоплення, інтереси, життєві пріоритети. При цьому ваша фотографія повинна бути якісною, достатньо великою, обов'язково новою і наближеною до оригіналу. Не потрібно поміщати фото, де ви зняті на вершині гори в темних окулярах і в'язаній шапці. Дуже заощадить ваш час і сили перерахування в анкеті тих рис характеру і звичок можливих претендентів, які для вас неприйнятні. Наприклад, деякі жінки пишуть: "одружених і питущих прошу проходити мимо моєї анкети".
 
Якщо ви вирішили самі написати комусь, не відправляйте безлике лист-заготовку. Відзначте те, що вас зацікавило в анкеті вподобаної вам людини, що зачепило, чому захотілось поспілкуватися саме з ним. Але не листуйтеся занадто довго, інакше це може перетворитися на віртуальний роман, переходьте до справи. Давати номер свого домашнього телефону кому попало не варто. Для розмов з потенційними партнерами можна придбати інший номер мобільного телефона і використовувати його тільки для такого роду дзвінків. Це дешевше, ніж потім міняти номери домашнього та мобільного телефонів, якщо спілкування стане для Вас занадто нав'язливим.
Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!