Вход Регистрация

Секрет популярності вашої анкети на сайті знайомств

2 июня 2014, в 00:00

Секрет популярності вашої анкети на сайті знайомств Чому власниці одних анкет настільки популярні, а інші залишаються без належної уваги і їх не переглядають кожні 5 хвилин? У чому секрет популярності в мережі? Насамперед, що кидається в очі, це фотографія. Або її відсутність.

  Бажано, щоб фотографій було декілька і відмінної якості.

 Чоловіки  люблять очима. Гарне фото відмінної якості - це перше, що притягує їх увагу в анкеті жіночої половини. Фото має бути ще й реальним. Щоб чоловік,  дивлячись на фото,  думав про зустріч з Вами в реальності. Не треба розміщувати торішні фото, які вже аніскільки не відповідають дійсності. Якщо зараз ваша зовнішність не відповідає тій, що на фотографії, ви ризикуєте викликати непередбачену реакцію потенційного залицяльника.

Спільні захоплення.

 Чоловіків особливо притягують ті дівчата, в анкетах яких вони знаходять схожі захоплення. Сильна стать вважає, що якщо ваші захоплення схожі, то вам неодмінно треба зустрітися, оскільки у вас гарні шанси бути разом. Спільні інтереси - це вже хороший початок відносин .
 

Не соромтеся розповісти про важливе.

 Жінки рідко пишуть про свою сім'ю і близьких людях, вважаючи, що ця інформація зайва для чоловіків. Не соромтеся писати в анкетах про те, що для вас дійсно важливо в житті. Для чоловіка сім'я, родичі, близькі так само є головним пріоритетом.

Тільки правда.

 Анкету заповнюйте  чесно, не треба брехати і видавати себе за того, ким ви не є. Бажано, щоб анкета була складена коротко, але змістовно. Сама анкета повинна бути написана простою мовою. Такою, якою ви зазвичай спілкуєтеся зі своїми друзями.

 Впевненість у собі.

 Впевнена в собі жінка, яка не сумнівається в тому, що вона приваблива, цікава і розумна привертає до себе чоловіків. Анкети з невизначеною інформацією про себе швидше за все не будуть представляти жодного інтересу.

 

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!