Вход Регистрация

Романтика у відносинах

6 февраля 2014, в 00:00

Романтика у відносинах 20 століття... Люди писали вірші, поеми, просто прозу і відправляли це в конвертах. Як приємно було отримати такий лист дівчині, яка згоряла від цікавості, як же розгорнеться її подальша доля. І не приховую, що все нове це добре забуте старе. Дуже було приємно прийти додому і отримати лист з визнанням . Але ... Як же бідні дівчата і юнаки тужили в очікуванні, поки лист доходив до них...

Як же нам пощастило народитися в століття Інформаційних технологій. Коли, щоб ​​дізнатися, що коїться в серці твого коханого, треба буквально лічені години, хвилини, а іноді і дні (все залежить від чіткості розуміння людиною власних почуттів). Як приємно відкрити зранку свій email і виявити там любовне послання. Або прокинутися від смс від коханої людини. Або отримати шикарну листівку на ту же поштову скриньку або по MMS.

 Читаючи романтичні розповіді або новели минулого, ми часто натрапляємо на фразу: «Люба, я дарую тобі цю зірку з неба». І ви, напевно, ні раз замислювалися про те. Як би було приємно отримати чи подарувати своїй другій половинці зірку з неба. Але в нашому світі можливо навіть це! Що може бути прекрасніше - подарувати коханій на День народження сертифікат на придбання зірки. І не просто зірки, а зірки з її ім'ям! Я думаю, що серце будь-якої дівчини розтануло б від такого сюрпризу. Але навіть на цьому раджу не зупинятися! Адже зараз можна навіть подарувати шматочок Місяця, на якому ви подумки завжди будете разом. Де ви б не були. В якій частині Землі. Цей місяць завжди буде над вами і у вашому серці!

Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні таких засобів, цілком можна подарувати «луну» іншим методом. Поки вашої другої половинки немає вдома, взяти балончик фарби, яка світиться в темряві і намалювати на стелі справжнісінькі зірки і місяць. Тепер, засинаючи, ви будете завжди перебувати в дуже романтичній обстановці.

А як буде приємно вашій дівчині або хлопцю, прокинувшись, випити чашечку кави, звареної вами! Підійти до вікна і побачити банер або розтяжку зі словами «Доброго ранку, кохана!» або «Ти найдорожча в моєму житті» (у даному контексті слово «дорога» згадується не з-за ціни питання розміщення реклами на стійці). Від такого сюрпризу розтанула б будь-яка дівчина.

Існують і менш затратні способи поліпшити ранок людини. Якщо ваша подруга або друг не має машини і добирається на роботу пішки, ви можете прикрасити дорогу на роботу, розклеївши написані від руки або роздруковані оголошення на будинках, стовпах і навіть гаражах, зміст яких буде залежати тільки від ваших почуттів.

А що може бути краще, ніж замовити саме ту "вашу спільну пісню" на радіо з кращими словами для неї або для нього в той момент, коли він ( вона) стоїть у пробці в ранню годину?

Але й нам є чому повчитися у наших предків. Пам'ятаєте, як закохані юнаки посилали кошики з квітами своїм дівчатам? Що може бути приємнійшім, ніж отримати квіти в розпал робочого дня?

Зараз у нашому світі стільки можливостей, стільки доступних речей, з якими так просто зробити своє життя і життя улюбленого краще, яскравіше: романтичні вечері, несподівані поїздки, прогулянки, пікніки.

Зовсім не важливо, скільки у вас грошей чи як довго ви разом. Адже все залежить тільки від того, що ви відчуваєте. Від того, що знаходиться у вашому серці. Від того, чи готові ви йти на такі невеликі подвиги заради докази любові. І не праві будуть ті, хто скаже, що справжня любов не вимагає доказів! Будь-яка людина завжди хоче пам'ятати і чути, що ви для нього значите. Дівчата взагалі люблять очима і вухами. Деяким дуже навіть потрібно відчувати на дотик почуття. Хто-то любить подарунки - дорогі і не дуже. Хто-то обожнює квіти... Не важливо, як ви проявляєте ваші почуття. Головне, що вони у вас є і ви готові ділитися ними з навколишнім світом. Адже, коли людина щаслива, вона бажає щастя навколишньому світу. І жодного перехожого не залишить байдужим напис на стіні «Я кохаю тебе». Перехожому самому забажається нести любов, дарувати тепло, а хто-то, навіть, візьме це собі на замітку.

А іноді ніяких подарунків і не потрібно, коли ти сидиш поруч з людиною і розумієш, що ваші серця б'ються в унісон - і це найкращий доказ ваших почуттів…

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!