Вход Регистрация

П'яний секс - задоволенню не товариш

9 января 2014, в 00:00

П'яний секс - задоволенню не товариш Існує думка, що алкоголь допомагає наводити мости у відносинах, дає можливість швидко розслабитись і зблизитись. Завдяки цьому п'яний секс став звичним і нормальним явищем для частини громадян. Адже алкоголь розпалює твій сексуальний апетит і зміцнює впевненість у собі. Можливо, істина дійсно у вині?

Ми вирішили підрахувати плюси і мінуси утіх «під мухою», про які тобі не завадить знати, перш ніж ти вирішиш на п'яний секс.

П'яний секс, плюси:

1) Після кількох келихів вина тобі дійсно буде легше зважитися зав'язати знайомство. Неприступна і холодна незнайомка може виявитися веселою і доброзичливою.
2) Твої упередження відступають і ти з подивом виявляєш, що знайома, на яку колись і уваги не звертав, вельми сексуальна особа.
3) Алкоголь розкріпачує і жінок. Вони забувають про звичку прораховувати кожен крок у відносинах з тобою так, щоб провести до найближчого РАГСу. Ваші відносини можуть за один вечір пройти всі відсутні стадії до першої «шлюбної» ночі.
4) П'яний секс може вразити тебе розкутістю і винахідливістю. Ти отримуєш добро на найсміливіші експерименти (і навіть можливо згадаєш про деякі вранці, тримайся!).
5) Стійка ерекція і пізня еякуляція піднімуть тебе у власних очах (і не тільки, при певному везінні) до рівня запеклих порнозірок.

П'яний секс, мінуси:

1) Секс, кандидатуру для якого ти вибрав, будучи не тверезим, наступного дня може змусити тебе змінити роботу, телефонний номер і, можливо, адресу.
2) Звичка йти на справу під впливом "еліксиру хоробрості» може надати погану послугу. Тобі важко буде знайомитися без алкоголю, а розуміння цього тільки додасть нервозності.
3) Під дією серотоніну і дофаміну ти можеш не тільки віддалити момент еякуляції, але і взагалі не досягти оргазму. Чим частіше ти будеш практикувати п'яний секс, тим вище ймовірність залишитися незадоволеним.
4) Стійка ерекція під дією алкоголю з часом зійде нанівець. При систематичному вживанні міцних напоїв еректильні серотонінові рецептори втрачають чутливість, а антіеректільні продовжують справно функціонувати.
5) П'яний секс призводить до втрати контролю і одного разу ти можеш забути використовувати презерватив. Неприємних наслідків такої забудькуватості не перелічити: від венеричних захворювань в тебе до незапланованої вагітності партнерки.

Не варто забувати і про те, що п'яний секс побічно шкідливий і для печінки. Тому краще зустрічайся з жінками, які тебе не лякають, не напружують, щиро хочуть і збуджують. А для розслаблення використовуй, наприклад, дихальні вправи.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!