Вход Регистрация

Правила поведінки на першому побаченні

1 сентября 2014, в 00:00

Правила поведінки на першому побаченні
Перше побачення зазвичай проходить як іспит з математичного аналізу: страшно, нічого не зрозуміло, в горлі пересохло від хвилювання. Не тушуйся! Ось кілька порад, які допоможуть тобі блиснути на першому побаченні. Ти ще практично нічого не знаєш про свою нову пасію. Як же поводитися? Вивчивши кілька простих "формул", ти станеш справжнім асом побачень. Тільки не забувай, що всі дівчата різні і універсальних правил не існує.

1. Будь відкритим

Ви познайомились в онлайн в системі Love.ua? Не встиг все розповісти? Тоді розкажи їй про свої дитячі мрії, про юнацькі прагнення, про фільми, які тобі подобаються. Створи атмосферу довірчої бесіди, коли ви обмінюєтеся загальними думками, ідеями, діліться пережитим, порівнюєте емоції, навіть розповідаєте про слабкості. Чим більше у вас спільного - тим краще! Як показало нове дослідження, опубліковане в «Journal of Experimental Social Psychology», обмін особистою інформацією на першому побаченні після знайомства в інтернеті істотно збільшить шанс другого. Коли малознайомі люди обмінюються особистою інформацією, особливо обговорюючи спогади з дитинства, оцінка близькості після побачення, як показав експеримент, збільшується з 8% до 22%. Щоб правильно справити враження, тобі потрібно підготувати свою анкету на сайті - для цього можеш прочитати як дівчата оцінюють чоловіка по профайлу на сайті знайомств. Адже ти знєш - в тебе ніколи не буде другого шансу справити перше враження

2. Стеж за дистанцією

Ми розуміємо, що тобі з перших секунд хочеться обняти свою нову знайому, проте, пригальмуй! Голландська співавтор дослідження поведінки пар Ванесса Оккен вважає: «У перші хвилини побачення необхідно витримувати дистанцію. Не варто сидіти занадто близько до своєї обраниці, вона може відчути клаустрофобію, що не дозволить їй відкритися, як особистості. У кінцевому рахунку, побачення піде нанівець». Якщо ви познайомились на сайті знайомств, то намагайся не згадувати про це часто - створи атмосферу справжньої романтики та спонтанного знайомства.

3. Будь м'яким

Якщо дозволяють погодні умови - одягай на побачення светр. І найкраще - кашеміровий. За даними досліджень людських реакцій з'ясувалося, що жінок дуже приваблюють натуральні волокна, наприклад, шерсть і шовк. М'які тканини також «запускають» в роботу окситоцини - «гормони відносин». А якщо знайдеш фіолетовий светр - буде взагалі круто! Як показало опитування, чоловіки користувалися великим успіхом у жінок, якщо на них була надіта фіолетова сорочка. У 36% дівчата погоджувалися піти з ними на побачення.

4. Нагодуй дівчину гарячим

Нагодуй її гострим гарячим каррі в східному ресторанчику. Або чилі кон карне в мексиканському. "Гарячі страви посилюють кровообіг, вона миттєво розчервоніє, - розповідає фахівець по сексуальному здоров'ю жінок доктор Лора Берман, - тіло тут же може сплутати цей стан з порушенням." Каррі також викликає вироблення дофаминів, а вони відповідають за мотивацію, задоволення і концентрацію. Те, що лікар прописав!

5. Прогуляйтесь під зірками

Згідно з дослідженнями, 54% жінок хочуть невеликої паузи між вечерею і інтимом. Цю паузу якраз можна заповнити прогулянками під зорями. Прийому багато років, але він дійсно працює! «Коли ви дивитеся удвох на зірки, це дуже розташовує до розмов на ті теми, про які ми мовчимо у повсякденному житті», - радить сексолог доктор Івонн К. Фулбрайт. До речі, перед побаченням не забудь прошерстить астрономічні сайти і вивчи пару сузір'їв. Це допоможе тобі не впасти в бруд обличчям і відрізнити сузір'я Андромеди від Малого Пса.

Навіть якщо перше побачення пройшло успішно, 51% опитаних жінок зізналися, що навряд чи прийдуть на друге побачення, якщо чоловік наполегливо пропонує їм секс на першому.

А якщо тобі ще не вдалось запросити дівчину на побачення, то рекомендуємо тобі прочитати поради психолога щодо віртуальних знайомств у мережі.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!