Вход Регистрация

Онлайн-знайомства породжують більш щасливі шлюби - вчені.

9 февраля 2014, в 00:00

Онлайн-знайомства породжують більш щасливі шлюби - вчені.

Американські сімейні пари, які познайомилися онлайн, в середньому почувають себе щасливішими, ніж подружжя з "традиційних" сімей і рідше розлучаються - заявляють психологи в статті, опублікованій в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.
 
«Перебіг шлюбу залежить від безлічі обставин. Місце і характер зустрічі подружжя - лише один з них і його ефект простежується не завжди, а внесок у загальний результат залишається досить невеликим. Тим не менш, результати нашого дослідження обнадіюють, враховуючи зрушення в традиціях перших знайомств в суспільстві Сполучених Штатів », - заявив Джон Качоппо з університету Чикаго.

 
Качоппо і його колеги прийшли до такого висновку, проаналізувавши історію шлюбів і розлучень в американських сім'ях, яку їм надала компанія eHarmony, керуюча одним з найбільших сервісів онлайн-знайомств з 2000 року.
 
Як стверджують психологи, ця корпорація не втручалася в хід дослідження, а її дані були перевірені незалежними експертами за методиками, прийнятими в Американської медичної асоціації.
 
Всього було проаналізовано 19 тисяч сімейних американців, приблизно половина (45%) з яких зустріла свою майбутню дружину або чоловіка за допомогою сайтів знайомств. Виявилося, культурний багаж і добробут людей з цих двох груп значно відрізнялися, з перевагою забезпечених людей середнього віку в «онлайн»-сім'ях.
 
Крім того, ті сім'ї, які познайомилися в мережі, розпадалися на 26% рідше, ніж звичайні сімейні пари.
 
Вчені вважають, що успішність таких знайомств пов'язана з тим, що користувачам сайтів онлайн-знайомств доводиться викладати величезну кількість інформації про себе, що дозволяє їх майбутнім половинкам краще дізнатися їх ще до першого побачення.
 
Нагадаємо, раніше вчені дійшли висновку, що шлюб з освіченою жінкою робить позитивний вплив на здоров'я чоловіка і продовжує його життя.
Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!