Вход Регистрация

Небезпечний секс: 5 найпоширеніших травм в ліжку.

9 января 2014, в 00:00

Небезпечний секс: 5 найпоширеніших травм в ліжку. Часом, в пориві пристрасті, ти забуваєш про обережність. У деяких випадках це призводить до травм. Ось перелік найбільш поширених травм під час любовних утіх і способів їх уникнути. Ознайомся, щоб не червоніти, пояснюючи запис в лікарняному бюлетені суворому начальству!

 
Часом, в пориві пристрасті, ти забуваєш про обережність. У деяких випадках це призводить до травм. Ось перелік найбільш поширених травм під час любовних утіх і способів їх уникнути. Ознайомся, щоб не червоніти, пояснюючи запис в лікарняному бюлетені суворому начальству!
 
Найчастіше, під час пристрасного сексу, у чоловіків трапляється розрив вуздечки статевого члена. Рана не смертельна, але болюча і здатна відправити тебе на лавку запасних до цілковитого загоєння. При сильному розриві може супроводжуватися рясною кровотечею - так що, може знадобитися допомога фахівців. Найчастіше, подібне пошкодження відбувається під час активних фрікцій при недостатній кількості природного мастила. Попередити травму можна використовуючи лубриканти.
 
У позиції «Жінка зверху» необхідно контролювати рухи партнерки, інакше вона може захопитися і занадто різким рухом тазу скрутити шию твоєму «младшенькому». При розриві печеристих тіл статевого члена без професійної медичної допомоги не обійтися. Це пошкодження ти можеш отримати і в інших позиціях, але вже зі своєї вини - коли при амплитудному сильному поштовху ти ударяєшся пенісом в досить щільну перепону.
Усі позиції, які передбачають утримання партнерки на вазі, можуть призвести до перенапруження м'язів спини. Гострий біль у попереку і тимчасова непрацездатність змусять забути на час не тільки про трудові подвиги, а й про сексуальні.
 
Любителі сексу в екстремальних місцях автоматично потрапляють до групи підвищеного ризику. Стерті в кров коліна, сідниці, лікті або спини (залежно від позиції), синці, удари і розтягнення, пісок і дрібне сміття в найбільш інтимних місцях, укуси комах і алергічна реакція на рослини - це найменша і нешкідлива дещиця того, що може статись з тобою не в ліжку. Намагайся організувати максимальний комфорт і безпеку на своєму тимчасовому сексодромі. У непристосованому місці твоїм ворогом може стати будь-який предмет, а банальна втрата рівноваги - привести до травми хребта. Любиш свіжі і гострі відчуття? Бери приклад зі спортсменів-екстремалів, які уважно вивчають місце своїх майбутніх перемог.
 
На тлі всього вищепереліченого, укуси і подряпини, отримані при оральному сексі, здаються просто дрібницею. Однак, не варто недооцінювати їх небезпеку. Мікрофлора рота серйозно відрізняється від мікрофлори геніталій і їх взаємодія далеко від дружби. Щоб уникнути запальних процесів у пошкоджених місцях, оброби їх антисептиком, відповідним для чутливої шкіри інтимних зон.
Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!