Вход Регистрация

Кохання чи пристрасть?

8 августа 2013, в 00:00

Кохання чи пристрасть? Всі ми знаємо, що сплутати кохання з пристрастю простіше простого. Винен у всьому мозок. Варто йому засікти привабливий об'єкт і ти поринаєш в кохання! Через лічені хвилини тіло охоплено бажанням. І як зрозуміти, що насправді відбувається? Ми постараємось допомогти тобі розібратися і зробити правильні висновки. Адже ви того варті!:)

У перші 5 секунд

 • Отже, як тільки на горизонті з'являється сексуальний красунчик, твоя сіра речовина починає оцінювати найважливіші, на її думку, дані: зовнішність, тембр голосу, феромони (май на увазі: чим сильніше розрізняються ваші з чоловіком запахи, тим сильніше ви сподобаєтеся один одному) .
 • Услід в роботу включається вентральна область мозку, яка, як божевільна, виділяє дофамін - речовину, що відповідає за почуття захоплення (і, до речі, за звикання до деяких наркотиків) і може привести до кохання.
 • Частина розуму, керуюча негативними емоціями, в цей час занадто пригнічена, щоб просигналізувати: «Гей, дорога! Він носить білі шкарпетки з сандалями і завжди радий поколупатися в носі! » Так що, недоліки чоловіка ти готова випустити з уваги.
 • Якщо організм у фазі овуляції, ти, швидше за все, звернеш увагу на риси, що підкреслюють мужність обранця: загострену лінію підборіддя, низький голос. Вважається, що в період місячних, дами воліють менш брутальних красенів.
 • Невелика ділянка мозку, що відповідає за пам'ять, записує кожен рух чоловіка, всі його особливості, щоб відразу порівняти його з твоїми «екс» і подати думку на кшталт: «Ого, він так схожий на моє перше велике кохання...»

Через 5 хвилин 

 • Мозок настільки розбурхав гормони, що вони терміново відправляють сигнал яєчникам: «Цей хлопець - те що треба!»
 • Про наднирники сіра речовина теж не забула, тому вони викидають в кров адреналін. Не дивуйся, якщо в тебе різко закалатало серце, долоні стали мокрими і ти не можеш відірвати очей від співрозмовника.
 • У організма нова турбота. Він виробляє чоловічий гормон тестостерон, щоб зробити тебе сміливішою. Зрештою, важко фліртувати, якщо ти не впевнена у своїх силах.

Через 10 хвилин 

 • Ти майже втратила голову від потужного коктейлю з адреналіну, дофаміну і тестостерону, але мозок не заспокоюється і змушує гіпофіз виділити окситоцин. Той самий гормон, який сприяє виникненню прихильності. Чи це не те що треба в коханні?

Протягом декількох місяців

 • Якщо ти дійсно закохана, мозок поступово збільшує виробництво одного з нейротрофінів (його ще називають фактором росту нервів) - речовини, яка позитивно впливає на розумові здібності. На жаль, через рік його рівень падає до звичайного.
 • Після таких переживань новонабута пристрасть могла б, за ідеєю, спровокувати виділення гормону стресу - кортизолу. Але, швидше за все, цей невеликий струс всього-навсього дозволить тобі відчути себе ніжною і пухнастою і, можливо, істотно підвищить лібідо.

Сподіваємось, після цієї статті ти зможеш відрізнити кохання від пристрасті. А якщо в тебе цього разу не вийшло, то можеш спробувати знайомства в інтернеті.

 
Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!