Вход Регистрация

Інтернет знайомства: За і Проти

1 сентября 2014, в 00:00

Інтернет знайомства: За і Проти За своє життя я чув багато суперечок, чи варто заводити інтернет знайомства. Хтось був у цих суперечка більш переконлививим, а хтось менше. Але точно можу сказати, що ніхто так і не довів, ефективні інтернет знайомства чи ні. Ми провели власне дослідження і на досвіді сервісу Love.ua написали аргументи "за" і "против" інтернет знайомств. Сподіваємось, вони допоможуть тобі визначитися в цьому питанні:)

1. Мені не важко знайомитись з людьми в реалі.

Ми і не сумніваємось, але чи є у тебе час на це? Як і будь-який сучасний чоловік, ти, напевно, працюєш, стоїш у пробках, поспішаєш в метро. А інтернет знайомства дуже доступні. В будь-який момент - вдома чи на роботі - ти можеш зайти в мережу і зав'язати нове знайомство.

2. На сайтах знайомств сидять тільки збоченці.

У кафе, кіно чи парку ти теж можеш легко зустріти маніяка. Тільки коли ти про це дізнаєшся, можливо, буде пізно - від цього ніхто ніде не застрахований. А на сайті знайомств ти, перш ніж зустрітися з людиною, спілкуєшся з ним, дізнаєшся краще - чим займається, які у нього інтереси, його сімейний стан .

3. У мережі знайомляться тільки невпевнені в собі люди.

За статистикою, середній вік відвідувачів сайтів знайомств люди з вищою освітою, зі стабільним заробітком, вмінням володіти Інтернетом і широким кругозором. Більшість зареєстрованних користувачів на сайті знайомств відбулися як особистості і у них немає причин бути в собі невпевненими.

4. Мені вистачає спілкування і на роботі.

Чудово, ми дуже раді за тебе, що твої колеги - твої друзі. Але так коло спілкування звужується і ти позбавляєш себе можливості познайомитися з новими людьми. Інтернет знайомство з новою людиною несе щось нове.

5. Я не обділений(а) увагою.

Відмінно! Але користувачі сайту знайомств, який розмістили свої дані на сайті знайомств, теж не обділені увагою. Але вони вирішили використовувати всі можливості нового, стильного спілкування. І знайомляться на своїх умовах.

6. На сайтах знайомств дівчата пропонують інтимні послуги за гроші.

Для дівчат, які займаються проституцією, є спеціалізовані сайти. Заглянувши в анкету зацікавившої вас людини, ви легко зможете побачити його мету знайомства, в якій є пунктик "інтим за гроші". І тоді вже вам вирішувати - продовжувати спілкування з цією людиною чи ні.

7. В Інтернеті знайомляться тільки люди схиблені на комп'ютерах.

Чим захоплюється і займається людина, ти легко дізнаєшся, зайшовши на його сторінку або поспілкувавшись з ним у мережі. На сайті можна зустріти таксиста, менеджера; дівчин, що займаються модельним бізнесом; банкіра... та кого завгодно. Багато людей, які живуть в 21 столітті, користуються перевагами інтернет знайомств.

8. Я не збираюся шукати в Інтернеті супутника життя.

На сайті знайомств люди, перш за все, спілкуються, заводять нових друзів і шукають легкого флірту. Розширте коло своїх знайомих, і хто знає, чим закінчиться листування з новою для вас людиною.

9. На сайті знайомств багато шахраїв.

Насправді не більше ніж в реальному житті. Читання електронного повідомлення ніякої небезпеки не надає, якщо вас щось насторожило в співрозмовнику або він вам нахамив - просто пошліть його до біса :) У цьому теж перевага інтернет знайомств, ви просто заносите його в чорний список, і більше ніколи не будете спілкуватися з цією людиною.

10. Інтернет знайомства вимагають матеріальних витрат.

Не більше ніж знайомства в реальному житті. За короткий проміжок часу ви познайомитеся з сотнями цікавих людей, заощадивши ваш час і запросивши на чашку кави людину, яка вам більш цікава, і стиль спілкування якої більше вам підходить.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!